poniedziałek, 20 sierpnia 2012

Lubelskie klimaty

Dziś będzie fotograficznie :) Z naszego aktywnego weekendu przywieźliśmy jak zwykle sporo zdjęć, zarówno cyfrowych jak też analogowych. Na pierwszy rzut pokażę te z Lublina. Jeden dzień na zwiedzenie tego miasta to zdecydowanie za mało, ale mamy już w planach powrót na dłużej :) Szczęśliwym trafem odbywał się tam akurat Jarmark Jagielloński, na którym zakupiliśmy trochę pamiątek. Oprócz zwiedzania udało się też w ostatniej chwili zorganizować krótkie, ale bardzo sympatyczne spotkanie z Agnieszką i Jej Rodziną :) Aga oprócz uśmiechu na twarzy obdarowała nas smakowitościami własnej roboty :)

Tymczasem uraczę Was zdjęciami ze spaceru po centrum Lublina oraz z pobytu w Muzeum Wsi Lubelskiej. To ostatnie miejsce to wspaniały skansen "pod chmurką", gdzie można spędzić w ciszy i spokoju cały dzień. W naszym przypadku z uwagi na jednodniowy pobyt w Lublinie spędziliśmy tam pół dnia i było nam mało ;) Miłego oglądania :)


12 komentarzy:

 1. Piękne i malownicze rejony.....Kolejny wspaniale spędzony weekend! I cudne zdjęcia.......
  Pozdrawiam i czekam na ciąg dalszy, chociaż się pogapię..

  OdpowiedzUsuń
 2. Nasz skansen to oaza i uwielbiam to miejsce! Jednak muszę przyznać, że nasza starówka w Waszym wykonaniu foto prezentuje się rewelacyjnie!!! śliczne zdjęcia, niesamowite niebo, przepiękne światło!!!! a fotki ze skansenu już same z siebie emanują spokojem, bo tam czas stoi w miejscu.
  Bardzo się cieszę, że mogłam Cię poznać. Uczę Julcię mówić Ewelinka ale wraz Jesteś Elinką. Nie mogę się doczekać kolejnego spotkania. Dziękuję serdecznie i zapraszamy zawsze i o każdej porze.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny ten Lublin, całe te tereny są takie malownicze, skansen piękny, wsie w Lubelskim są jeszcze takie prawdziwe ....
  Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj jak ja dawno nie byłąm w Lublinie!Muszę tam koniecznie niebawem się wybrać:)Zdjęcia super:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo sympatyczne i ładne zdjęcia, a to z kołami świetne :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. musiało być super, na zdjęciach widać, że i pogoda dopisała :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Cudowne zdjęcia
  Wspaniała wycieczka

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. zapowiada się ciekawie ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Mam zamiar wybrać się tam i myślę,że mnie zmobilizowałaś.Starówka wygląda czarująco!

  OdpowiedzUsuń
 10. za skansenami przepadam, może kiedyś uda się dotrzeć i do lubelskiego.
  pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń