niedziela, 12 lutego 2012

Serialowo

Dziś krótko o serialach. Uzewnętrznię się  troszkę w tym temacie, ponieważ zostałam zaproszona do zabawy przez Kasię oraz Bulmę :) Oto logo i zasady:


1. Zamieść logo zabawy na swoim blogu.
2. Napisz kto Cię zaprosił.
3. Zaproś co najmniej 5 osób prowadzących blog.
4. Wymień (i opisz) swoje ulubione seriale.

Zatem do rzeczy: obecnie nie przyjaźnię się jakoś szczególnie z serialami, ale swego czasu zdarzało mi się oglądać regularnie kilka z nich. Zacznę od "Miasteczka Twin Peaks" - bardzo lubię jego mroczny klimat :) Kolejnym z seriali jest "Dr House" - lubię główną postać za błyskotliwe poczucie humoru z dużą dozą ironii :) Teraz coś z zupełnie innej beczki i kolej na "Latający cyrk Monty Pythona" :) Jest tu specyficznie i śmiechowo :) Sięgam pamięcią też do polskich kultowych "Alternatyw 4" :) To chyba na tyle w wielkim skrócie. A kogo zapraszam? Widzę, że większość z Was już się bawiła w serialową zabawę. U siebie niezobowiązująco zapraszam: Amanoo, Annę, Ewelinę oraz Impresję.

5 komentarzy:

 1. heh, mamy widzę wspólne gusta serialowe:)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Hehe dziękuję za wyróżnienie/ zaproszenie :). Jeszcze się nie łapię w tych wszystkich zabawach, ale postaram się coś napisać przy okazji następnej notki :) Bo jakbyście o moich serialach przeczytały...:D

  Dr House też bardzo chętnie oglądałam swego czasu :) Ostatnio jakoś czasu nie było zbytnio..:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Doskonale znam chroniczny brak czasu... Też się nie orientowałam w zabawach, aż do tej pierwszej ;)

   Usuń
 3. No Pani Żono, trzeba Pythonów znów przerobić :)

  OdpowiedzUsuń